- RICOH



Подходящ за бързо сканиране на лични документи като рецепта, паспорт, шофьорска книжка или лична карта.
Fi-70F е най-малкият скенер в своя клас с размери:14.5 см х 23.4 см.
fi-70F предлага автоматично кадриране, автоматично завъртане и корекция на наклона, което позволява на потребителите да сканират висококачествени изображения без нужда от ръчно подравняване. Fi-70F сканира за 1.3 секунди при същата резолюция при 300 dpi. Разполага с AC адаптер и USB кабел.
В комплекта е включен софтуер: Paper Stream, който преобразува сканирани документи, разпознава символи / OCR/ и оптимизира размера на файловете
Paper Stream Capture- Софтуер за автоматизация на процеса на пакетно сканиране, който улеснява организацията и извличането на данни, подобрявайки продуктивността и намалявайки времето за подготовка на хартиени документи
Тип на сензора: CIS (Contact Image Sensor) x 1
Плосък скенер: Да
Режим на сканиране: Grayscale, Color
Скорост при ч/б сканиране: 1.3сек/ страница/200-300 dpi/
Скорост при цветно сканиране: 1.3 сек/страница/300dpi/
Капацитет на автом.подав.у-во/ ADF/: Не
Оптимална резолюция: до 600 dpi
Размер на документа : A6
Интерфейс: USB 2.0
Тегло: 0.9 кг
Размери: 40 x 234 x 145 mm
Захранване: АС адаптер
Kонсумация в работен режим: 6W или по-малко
Kонсумация в неработещ режим: 2 W или по-малко
Функция "Аутокропинг": да
Включен софтуер: PaperStream IP (TWAIN/ISIS) Driver, Software Operation Panel, PaperStream Capture
ОС:Windows
Подходящ за бързо сканиране на лични документи като рецепта, паспорт, шофьорска книжка или лична карта.
Fi-70F е най-малкият скенер в своя клас с размери:14.5 см х 23.4 см.
fi-70F предлага автоматично кадриране, автоматично завъртане и корекция на наклона, което позволява на потребителите да сканират висококачествени изображения без нужда от ръчно подравняване. Fi-70F сканира за 1.3 секунди при същата резолюция при 300 dpi. Разполага с AC адаптер и USB кабел.
В комплекта е включен софтуер: Paper Stream, който преобразува сканирани документи, разпознава символи / OCR/ и оптимизира размера на файловете
Paper Stream Capture- Софтуер за автоматизация на процеса на пакетно сканиране, който улеснява организацията и извличането на данни, подобрявайки продуктивността и намалявайки времето за подготовка на хартиени документи
Тип на сензора: CIS (Contact Image Sensor) x 1
Плосък скенер: Да
Режим на сканиране: Grayscale, Color
Скорост при ч/б сканиране: 1.3сек/ страница/200-300 dpi/
Скорост при цветно сканиране: 1.3 сек/страница/300dpi/
Капацитет на автом.подав.у-во/ ADF/: Не
Оптимална резолюция: до 600 dpi
Размер на документа : A6
Интерфейс: USB 2.0
Тегло: 0.9 кг
Размери: 40 x 234 x 145 mm
Захранване: АС адаптер
Kонсумация в работен режим: 6W или по-малко
Kонсумация в неработещ режим: 2 W или по-малко
Функция "Аутокропинг": да
Включен софтуер: PaperStream IP (TWAIN/ISIS) Driver, Software Operation Panel, PaperStream Capture
ОС:Windows
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип сканиране | Flatbed |
| Вид | Скенер за документи |
| Основен формат | A6 |
| Сензор | CIS |
| Цветно / Монохромно | Цветно |
| Оптична резолюция (dpi) | 600 x 600 |
| Скорост на сканиране (сек/стр) | Цветно 1.3 sec. (200 dpi) |
| Автоматично двустранно сканиране (DADF/RADF) | Manual |
| Автоматично подаващо устройство (ADF) | не |
| Цвят | Черен |
| Препоръчително сканиране (страници/ден) | 500 |
| Приложение | Дом / офис |
| Интерфейс | USB |
| Операционна система | Windows |
| Захранване | Мрежово |
| Размери | 40 x 234 x 145 mm |
| Тегло | 0.90кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип скенер | Плосък |
| Оптична резолюция | 600 dpi |
| Максимален формат | A6 |
| Дълбочина на цвета | 24-битов |
| Свързаност | USB 2.0 |
| Скорост на сканиране (ppm) | 1.3 s |
| Двустранно сканиране | Не |
| Автоматично подаване (ADF) | Не |
| Включен OCR софтуер | Не |
| Светлинен източник | LED |
| Тип сензор | CIS |
| Тегло (kg) | 0.4 кг |
| Тегло | 0.90кг |
Плосък бърз скенер Ricoh fi-70F – A6, 1.3s, LED
Сканирайте документи и снимки само за 1.3 секунди с компактния Ricoh fi-70F. LED осветлението и USB 2.0 връзката го превръщат в идеално решение за бързо и качествено сканиране до формат A6.
Ключови Предимства
- Светкавична скорост — Сканирайте A6 документ за едва 1.3 секунди.
- Компактен дизайн — Заема минимално място на бюрото.
- LED осветление — Без време за загряване, ниска консумация и дълъг живот.
- Лесна свързаност — USB 2.0 Plug-and-Play с включен AC адаптер.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип скенер | Плосък |
| Оптична резолюция | 600 dpi |
| Максимален формат | A6 |
| Скорост на сканиране (A6) | 1.3 s |
| Светлинен източник | LED |
| Свързаност | USB 2.0 |
| Захранване | AC адаптер |
Какво има в кутията
- Скенер Ricoh fi-70F
- USB кабел
- AC адаптер
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







